"Татусеву книгу" вбитого окупантами на Харківщині письменника Вакуленка перевидадуть

Видавництво Старого Лева перевидасть збірку віршів Володимира Вакуленка. Фото: facebook.com/starlev

"Видавництво Старого Лева" перевидасть "Татусеву книгу" Володимира Вакуленка та передасть увесь прибуток від її продажу родині вбитого окупантами письменника.

Про перевидання збірки дитячих віршів Володимира Вакуленка видавництво повідомило 29 листопада.

"До останнього моменту я трималася за нитку надії, що Володя живий. Ми давно хотіли перевидати його "Татусеву книгу", але сподівалися, що Володя живий і сам підпише договір на перевидання. Сьогодні я розмовляла по телефону з його мамою Оленою Григорівною, і ми домовилися, що книжка якомога швидше піде до друку", — сказала письменниця й головна редакторка видавництва Мар’яна Савка.

"Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталіка, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому", — додала вона.

"Видавництво Старого Лева" передасть увесь прибуток від видання родині Вакуленка, його батькам та сину. "Татусева книга" вийшла у 2014 році з ілюстраціями Наталки Гайди.

Що відомо

  • 28 листопада журналісти редакції розслідувань Суспільного отримали фотодокази і результати ДНК-експертизи, які свідчать, що дитячого письменника Володимира Вакуленка вбили на Харківщині під час окупації. У Вакуленка лишився неповнолітній син. Дитина має інвалідність і потребує допомоги. Чоловік майже ніколи не розлучався із сином.
  • Російські окупанти розстріляли письменника з пістолета Макарова. Слідчі вилучили з тіла загиблого дві кулі.
  • Одну з вулиць Ізюма планують назвати іменем Володимира Вакуленка.