9 років за ґратами. Апеляційний суд виніс вирок мешканцю Шосткинського району, котрий скоїв напад на неповнолітніх

49-річного чоловіка, який скоїв розбійний напад на неповнолітніх, Харківський апеляційний суд засудив до 9 років позбавлення волі. Про це повідомляє прокуратура Сумщини.

За інформацією прокуратури, 15 червня 2017 року в селі Ображіївка Шосткинського району обвинувачений, проходячи повз покинутий дитячий табір, побачив двох неповнолітніх хлопців, які фотографували стару будівлю. Чоловік підійшов до дітей, дістав пістолет та почав їм погрожувати. Спочатку у хлопців чоловік забрав всі цінні речі. Потім, він шнурками з кросівок дітей позв’язував їм руки, після чого під дулом пістолета відвів до бетонного паркану, де декілька разів ударив кожного з них. Обвинувачений наказав дітям сидіти біля паркану, а сам пішов у невідомому напрямку. Лише через певний час дітям вдалось розв’язати руки та повернутись до батьків, які повідомили про злочин у поліцію.

У суді обвинувачений вину свою заперечував. Запевняв, що того дня він побачив дітей, які вживали спиртне, а потім напали на нього. У підлітків були палки та ніж, тому він дістав пістолет. А бив дітей з виховною метою. Чітко пояснити, як опинились у нього вдома речі потерпілих, чоловік не зміг.

За вироком суду першої та апеляційної інстанцій обвинуваченого, який вже був 4 рази судимий, засудили до 7 років позбавлення волі. Апеляційний суд 21 листопада 2022 року погодився з доводами прокурора, визнав обвинуваченого винним у розбійному нападі та засудив до 9 років позбавлення волі.

Читайте також

  • "Забезпечував військовий комплекс РФ". У Сумах накладено арешт на завод та ТРЦ екснардепа — ДБР.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram