На тимчасово окупованій території Запорізької області вбили родину з двома дітьми

Доповнено
Фото з телеграм-каналу "Это Запорожье"

У тимчасово окупованій росіянами Комиш-Зорі Пологівського району Запорізької області вбили подружжя Дармобід та двох їхніх неповнолітніх дітей.

Про це 18 листопада журналістам Суспільного Запоріжжя телефоном повідомив голова Комиш-Зорянської територіальної громади Ігор Гнатуша.

"На цей момент там були і є збройні російські окупанти. Щось вони там роблять, чи замітають сліди, чи роблять якесь розслідування і туди ніхто з фізичних осіб, крім батьків зранку не попадав. З вечора вони не виходили на зв’язок, ніхто не звернув уваги, а зранку рідні їх побачили, що вони фактично вбиті. Двоє дітей, чоловік і дружина. Вони не були ніколи конфліктними, вони жили тихенько, мирно і такі трудяги. До війни під час війни це була така показова сім’я з якої потрібно брати приклад. Вони збудували собі новий будинок. І так вони в ньому і загинули", каже Ігор Ігнатуша.

Подружжя Дармобід. Подружжя Дармобід. Фото із соцмереж

Наразі вулицю Поштову де стався інцидент окупанти перекрили. До місця події нікого не пускають, про це повідомляє депутат Запорізької районної ради Дмитро Кирильчук.

"На жаль під час цього, грубо, але як є скажемо, що для рашистів це стає нормою — розстріл цивільного населення. Це все чули мешканці які проживають поруч, від них же надійшла інформація що напередодні рашисти чіпалися до дружини, вони домагалися її і після чого відбулося те, що сьогодні відбулося".

Інформацію, щодо загибелі родини речник Служби безпеки України у запорізькій області Сергій Левченко поки не має.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber