Благодійники щодня годуватимуть 3 тисячі жителів Ірпеня

Фото: Remar S.O.S./Facebook

Іспанська благодійна організація Remar S.O.S. готова годувати в Ірпені близько 3 тисяч людей. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook депутатка Ірпінської міськради, радниця мера міста Віолетта Дворнікова.

Вона зазначила, що днями відвідала Чернівці, де благодійники з Remar уже забезпечують харчуванням вимушених переселенців.

Фото: Віолетта Дворнікова/Facebook

"За дорученням Ірпінського міського голови Олександра Маркушина я відвідала Чернівці, де нині проживає 100 тис. переселенців, і на власні очі переконалася, як реально круто працює ця команда", — написала Віолетта Дворнікова. За словами депутатки, тричі на день іспанська організація Remar S.O.S. годує у Чернівцях близько 1500 людей.

Фото: Remar S.O.S./Facebook

Наприкінці жовтня представники організації відвідали Ірпінь. Заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич тоді інформувала, що на зустрічі з благодійниками обговорювали можливість надання допомоги місцевим мешканцям, які втратили житло. Йшлося про розподілення продуктових наборів та забезпечення гарячим харчуванням ірпінців, які отримали тимчасові помешкання в "Залізному" містечку та в модульному містечку "Дубки".

Нині ж радниця міського голови Віолетта Дворнікова уточнила, що представники Remar підтвердили наміри годувати близько 3000 людей в Ірпені. Мова про тих, хто має відповідний статус і потребує допомоги.

"Міська влада Ірпеня починає працювати над тим, щоб забезпечити організацію усім необхідним для роботи", — зазначила Дворнікова.

Що відомо

  • В окупації Ірпінь перебував понад 3 тижні. Українські військові 28 березня звільнили місто від російських військ, а усю Київську область ще 2 квітня.
  • Найбільше пошкоджень в Ірпені отримала житлова забудова – багатоповерхівки, приватні будинки, таунхауси. Загалом у місті близько 50% будинків зазнали руйнувань, а загальну вартість збитків експерти Київської школи економіки оцінили у 25,3 мільярди гривень (922 млн доларів). Постраждали більше половини шкіл та садочків, а також 26 з 31 медичного закладу міста. Руйнування на майже 3 мільярди грн отримали промисловість та будівництво.

Читайте також

Американські архітектори допоможуть відновлювати Ірпінь — Маркушин