Не лише без світла, а й води. Жителям Київщини радять робити запаси

Фото: УНІАН

Через планові та аварійні відключення електроенергії після чергових ракетних обстрілів росіянами 31 жовтня в Київській області можуть спостерігатися перебої з водопостачанням.

Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

За його словами, жителям Київщини варто запастися як питною, так і технічною водою.

Фото: Олексій Кулеба/telegram

Напередодні голова КОВА повідомив, що через аварійні відключення електроенергії на Київщині спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком. Тож жителі повинні дотримуватися певного алгоритму дій, що робити у разі відсутності доступної мобільної мережі.

Що відомо

  • У Бучі завершують ремонт свердловин та монтаж ліній резервного живлення. У місті підключають потужні генератори для заживлення 7 свердловин, що даватимуть стабільний тиск в систему, і не будуть залежати від відсутності електроенергії
  • Міжнародний комітет Червоного Хреста надасть понад 45 мільйонів гривень на реконструкцію пошкодженої внаслідок російської агресії каналізаційної мережі Ірпеня та інших господарчих об'єктів Ірпіньводоканалу на Київщині.
  • Для жителів Київської області вдосконалили графіки стабілізаційних відключень електроенергії. У ДТЕК "Київські регіональні електромережі" повідомили, що для зручності клієнтів на сайті компанії додали пошук можливого відключення за назвою населеного пункту.

Читайте також

Знищення боєприпасів на Київщині. Де саме буде чутно вибухи

Перевантаження мереж: у Києві без світла перебувають 450 тисяч споживачів

Евакуювати жителів Київщини найближчим часом не планують — Кулеба