Після ударів РФ на Харківщині проблеми з водо- й теплопостачанням — ОВА

Харків після зупинки електротранспорту від обстрілу 31 жовтня: фоторепортаж Харків після ранкового російського ракетного удару 31 жовтня 2022. Фото: Суспільне Харків

Після російських ракетних ударів 31 жовтня у Харківській області виникли проблеми з електро-, водо- й теплопостачанням.

Про це у нацмарафоні розказав голова обладміністрації Олег Синєгубов.

"Тяжкою лишається ситуація з водопостачанням, оскільки ще повністю не ліквідували наслідки аварій і тих пошкоджень, які ми отримали. Внаслідок чого до деяких районів Харкова та відносно великих населених пунктів області подається вода зі зниженим тиском — не вистачає потужностей в електромережах, щоб помпи створювали належний тиск", — сказав Синєгубов.

"Ускладнена ситуація з теплопостачанням, наше підприємство, що генерує тепло, так само поки що зупинило діяльність, оскільки не вистачає напруги, щоб запустити енергоблоки", — каже очільник області.

За його словами, 31 жовтня близько 50 тис. споживачів не мали світла у Харкові, та близько 90 тис. — в області. Більшості споживачів електропостачання відновили, решті мають відновити "найближчим часом", сказав Синєгубов.

Що відомо

  • Російські окупанти вранці 31 жовтня випустили ракети по Харкову та Чугуївському району. За даними Харківської ОВА, агресор випустив ракети С-300 з території РФ. Два вибухи пролунали у Харкові близько 08:00. Харків'яни повідомили про перебої зі світлом та водою.
  • Харківський метрополітен та наземний електричний транспорт призупинили роботу після російських ракетних обстрілів міста вранці 31 жовтня.