Штурмували "Азовсталь". Правоохоронці оголосили підозру сімом колаборантам

Азовсталь після російських обстрілів. Фото: Associated Press

Правоохоронці заочно повідомили про підозру сімом колаборантам, які, за версією слідства, брали участь у штурмі заводу "Азовсталь", а також керували захопленням полонених оборонців Маріуполя.

Про це повідомляє Офіс Генерального Прокурора.

"Шестеро громадян України на чолі з так званим 48-річним міністром внутрішніх справ ДНР перейшли на бік ворога. У травні 2022 року у складі "спецпідрозділу КАСКАД МВС ДНР" вони здійснювали штурм заводу "Азовсталь", який обороняли українські військовослужбовці, а також керували захопленням їх у полон", — йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що колаборант, який став "міністром" у самопроголошеній "ДНР" раніше працював заступником начальника відділу боротьби з торгівлею людьми у МВС України в Донецькій області. Його заступником у самопроголошених "органах" став 46-річний колишній міліціонер.

Всім колаборантам заочно повідомлено про підозру у державній зраді, а також за участь у незаконних збройних формуваннях (ч. 1 ст. 111 (в ред. 2014 року), ч. 2 ст. 111, ч. 3, 4 ст. 260 КК України).

Що відомо

  • В окупованому Росією Маріуполі лишається понад сто тисяч жителів, заявив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.
  • Маріуполь перебуває в блокаді російських військ із початку березня.
  • Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Мер Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%. При цьому 40% Маріуполя не підлягає відновленню.

Читайте також

Щодня змушували вчити вірші про "родіну Росію". Прикордонниця Людмила Кравчук — про полон та повернення додому

Міський голова Маріуполя підрахував вартість зруйнованого Росією майна у місті

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook та Instagram