У Дніпрі діти за допомогою роботів намалювали листівки для поранених військових

Суспільне Дніпро

У дніпровській лабораторії робототехніки діти від 6 до 12 років навчались збирати та програмувати роботів. На завершення курсу за допомогою робота-спірографа малювали листівки для поранених військових у шпиталі.

Діти навчалися на безкоштовному курсі з робототехніки з 24 жовтня.

Алевтині дев'ять років. Робота вона збирає не вперше, раніше відвідувала інші курси.

"Ми збираємо робота, який може малювати листівки захисникам та малювати сам якісь малюнки. Це дуже цікаво, але іноді буває складно. Можна дуже легко заплутатись, що куди поставити", – розказала дівчинка.

Іванові 12 років. Він теж захоплюється програмуванням.

"Програмувати мені взагалі не складно, але якщо взагалі такі великі програми, тоді трішки клопітно, а так, в принципі, легко", – говорить хлопець.

У Дніпрі діти за допомогою роботів намалювали листівки для поранених військових. Суспільне Дніпро

Педагогиня Тетяна Ковальова говорить: аби зібрати робота, навчали дітей працювати в команді, тренували їхні конструкторські здібності та навички програмування.

"Програмування трьома мовами, це Scratch, всім школярам відомий, С++ та Python. Якщо не можна зібрати дітей очно, ми можемо працювати онлайн і залучити саме ці мови програмування, щоб розширити їхні навички", – розповіла вчителька.

"Роботолистівки" для поранених військових. Суспільне Дніпро

На курсі пройшли навчання 30 дітей. Організаторка Катерина Логінова каже: мали на меті відвернути увагу дітей від війни й заохотити до конструювання.

Намальовані листівки передадуть до військового шпиталю, аби підтримати поранених бійців.

Читайте також

Шиють білизну та в’яжуть шкарпетки: у терцентрі Дніпра виготовляють речі для військових

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро