Тиждень тому вийшла заміж, чекала дитину. У Дніпрі попрощалися з загиблою через ракетний удар. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Доповнено
Суспільне Дніпро

У Дніпрі попрощалися з Інною Оданець. 25-річна жінка загинула внаслідок ракетного удару по АЗС 25 жовтня. Вона була на восьмому місяці вагітності. У машині разом з нею тоді їхав чоловік Максим, зараз він у реанімації.

Пара одружилася за тиждень до цієї події. Подружжя очікувало на хлопчика.

Сестра чоловіка загиблої Тетяна говорить: після роботи її брат з дружиною заїхали на АЗС випити кави.

"Він після роботи вирішив вивезти каву попити на заправці – дружина вагітна, погуляти ввечері, повітрям подихати...", – сказала вона.

25 жовтня ввечері через ракетний удар по Дніпру спалахнула автозаправка. Машина подружжя саме від’їжджала з неї, каже свекруха загиблої Марина.

"Вибух був позаду автівки. Вони не встигли виїхати із заправки, стояли на виїзді, пропускали зустрічні машини", – розповіла вона.

У якому стані чоловік

Після вибуху чоловік загиблої Максим був при тямі та намагався врятувати Інну.Нині Максим у реанімації, у нього пошкоджено уламками внутрішні органи. Чоловікові зробили чотири операції, остання була зранку 27 жовтня.

"Хлопчик, який перед ними виїхав, – дуже велика подяка, бо він врятував мені дитину, він своєю машиною доправив до лікарні", – сказала мати Максима.

Наразі рідні збирають гроші на лікування Максима, каже мати.

"Тиждень – і овдовів, я не знаю, як він це все перенесе, поки нічого не знає. Весь час цікавиться: як моя Інночка, де моя Інночка? Я не витримую цих питань", – каже мати.

"Вона каже: хлопчика чекаю, 1 грудня має бути"

Інна працювала касиркою у торговельно-розважальному центрі. Колега Роман каже: дівчина завжди посміхалася і підтримувала.

"Коли дізнався, я був у шоці. Жахливо, вагітна дівчина, з дитиною, і навіть думки не було, що там Інночка. Ми з нею тиждень тому розмовляли, вона виставляла фото зі свідоцтвом про шлюб, я написав, привітав, вона каже: хлопчика чекаю, 1 грудня має бути", – розповів колега.

Попрощатися з Інною прийшли пів сотні. Це – рідні дівчини, друзі, колеги та сім’я її чоловіка Максима.

Авторка – Софія Москаленко

Що відомо

  • 25 жовтня уламки збитої російської ракети потрапили на АЗС у Дніпрі. Близько 21:30 там пролунав вибух. Загинули двоє людей, четверо були поранені.
  • Пізніше стало відомо, що серед загиблих – Інна Оданець. Їй було 25 років, вона була вагітна. Інна разом зі своїм чоловіком виїжджали з заправки. Жінка загинула в автівці, а її чоловік отримав важкі поранення.
  • Інна Оданець на Дніпропетровському факультеті Київського національного університету культури і мистецтв за спеціальністю "документознавство". Працювала в дитячому розважальному центрі.
  • В Інни Оданець залишились мама, бабуся, чоловік та сестра.
  • Другий загиблий внаслідок ракетної атаки – працівник АЗС.

Читайте також

Ракетний удар по АЗС Дніпра. Що відбувається на місці події – фоторепортаж

"Вікна і двері тремтіли, дитина сильно злякалася" – дніпряни про ракетний удар по АЗС у Дніпрі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро