В деокупованому Ізюмі запрацює акушерсько-гінекологічна мобільна амбулаторія

В Ізюмі запрацює акушерсько-гінекологічна амбулаторія. Фото: facebook.com/ekstrena.dopomoga.kh

Харківські медики отримали акушерсько-гінекологічну мобільну амбулаторію. В ній працюватимуть лікарі з перинатального центру.

Мобільний стаціонар медикам передали вдень 26 жовтня, повідомили у Центрі екстреної меддопомоги.

Спершу амбулаторія працюватиме в деокупованому Ізюмі.

В Ізюмі запрацює акушерсько-гінекологічна амбулаторія. Фото: facebook.com/ekstrena.dopomoga.kh

"Міні-стаціонар призначений не тільки для пологів, а й для огляду жінок, цілого комплексу гінекологічних заходів, навіть оперативних втручань. Тут почергово працюватимуть лікарі обласного перинатального центру", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що мобільна амбулаторія забезпечена водою, електрикою та необхідними інструментами. Її медикам передав фонд народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine.

Крім амбулаторії, медики отримали ще п'ять машин швидкої, які передадуть в райони Ізюма, Чугуєва та Краснограда.

Що відомо

  • Ізюм армія РФ руйнувала з літаків та артилерії від березня. У місті зруйновані головні адміністративні будівлі, а також житлові багатоповерхівки. Місто наприкінці березня окупанти взяли в облогу, 1 квітня у Генштабі повідомили, що росіяни захопили Ізюм.
  • Ізюмський напрямок протягом весни та літа у Генштабі називали одним із найскладніших та найактивніших на Харківщині.
  • Під час контрнаступу у вересні 2022 року Збройні сили України звільнили місто від загарбників, за участі президента України Володимира Зеленського над містом підняли український прапор.
  • На кладовищі у лісі, де облаштували позиції російські війська, знайшли близько 450 могил часів окупації. Жителі Ізюма розповідають про зниклих безвісти, вбитих під обстрілами та закатованих людей.

Читайте також

В Ізюмі на Харківщині запрацювали відділення "Нової пошти"