"Орбан у стосунках з Путіним не перетинає європейських кордонів" — віцемаршалок Сейму Польщі про Угорщину та санкції ЄС

Віцемаршалок Сенату Республіки Польща Міхал Камінський, фото: facebook Michał Tomasz KAMIŃSKI

Європейському Союзу вдалося похитнути позицію Угорщини щодо впровадження антиросійських санкцій, і це означає, що угорський президент Віктор Орбан у стосунках з президентом РФ Путіним не хоче перетинати певних кордонів.

Про це в ефірі Суспільного заявив віцемаршалок Сенату Республіки Польща Міхал Камінський.

"Я хочу підкреслити, що не лише вдалося переконати Будапешт, щоб він зробив крок назад, але це знову показує, що ці "любовні" стосунки між Орбаном та Путіним мають європейські кордони, і Орбан намагається ці кордони не перетинати", — сказав він.

Віцемаршалок польського Сенату додав, що Європейський Союз має також свої конкретні аргументи у діалозі з Орбаном.

Читайте також: "На краю прірви": чеський міністр не виключає виходу Угорщини з ЄС

Нещодавно Орбан закликав до скасування санкцій ЄС щодо Росії, адже вони, за словами угорського президента, "шкодять більше самим європейцям, ніж Росії".

Ця заява Орбана прозвучала на тлі того, що ЄС продовжує блокувати доступ Угорщини до критично важливого фінансування через проблеми з хабарництвом, повідомляє Bloomberg.

До цього стало відомо, що Європейська комісія планує рекомендувати скоротити фінансування адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана через занепокоєння щодо хабарництва в Угорщині. Кабінет міністрів Орбана, який втратив доступ до фінансування блоку в очікуванні результатів розслідування, сподівається залучити понад 40 мільярдів євро фінансування ЄС до 2027 року.

Читайте також

Країни ЄС попередньо узгодили нові санкції проти Росії — Reuters

Єврокомісія запропонувала новий пакет санкцій проти Росії. Що у нього входить