У Мелітополі людей примушують "голосувати" прямо на вулиці — міський голова Федоров

Фото з Фейсбук-сторінки Івана Федорова

У Мелітополі окупанти примушують місцевих жителів "голосувати" просто на вулиці у їхньому так званому "референдумі".

Про це у Національному телемарафоні повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Посадовець зазначив, що населення Мелітополя не підтримує "референдум", який намагаються провести окупанти:

"Сьогодні почали ходити по вулицях та домівках, але люди масово не відкривають двері та не відповідають на дзвінки в квартирах. Вони просто на вулицях можуть схопити людину і примусити її проголосувати. Також дають можливість голосувати не лише за себе, а й за всіх членів сім'ї".

Члени "виборчої комісії" ходять з військовими і, погрожуючи зброєю, примушують голосувати, додав Федоров: "Але, за нашими даними, наші мешканці чинять супротив і в ці тяжкі часи і масово голосують "проти" підтримки рашистської федерації".

Суспільне поспілкувалося з місцевим мешканцем Мелітополя, ім'я якого не називаємо з міркувань безпеки, який розповів про те, як відбувається процедура "голосування":

"Ходять по квартирах 4 людини: 2 озброєних військових та дві жіночки пенсійного віку. Люди не відчиняють двері. Але в рашці все давно підраховано. Ой, як би хотілося швидкий контрнаступ ЗСУ".

Також, зауважив міський голова, підтверджені випадки, коли самі члени так званих "виборчих комісій" за кутом заповнювали ці бюлетені і кидали в урну, таким чином намагаючись отримати премії.

Іван Федоров зазначив, що для жителів тимчасово окупованих територій підготували рекомендації, як уникнути участі в референдумі, та окупанти блокують людям доступ до інтернету. Проте, за словами посадовця, пам'ятки людям роздали ще зазделегідь.

Читайте також: Псевдореферендум щодо приєднання до РФ на Запоріжжі. Що відомо

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram