Київ долучиться до Всесвітнього дня прибирання

Фото: Let's do it, Ukraine / Facebook

17 вересня Київ разом із мільйонами активістів зі 191 країни світу долучиться до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day". Акція відбудеться під гаслом "Хай небо буде мирним, а Україна чистою!" з дотриманням обмежень воєнного часу.

Про це повідомляє Департамент суспільних комунікацій КМДА.

Проведе загальноміську толоку громадська організація "Let's do it, Ukraine".

В організації закликають під час акції уникати масових скупчень, брати участь лише у прибираннях на локаціях, рекомендованих та дозволених органами місцевого самоврядування. Також необхідно попередньо пройти інструктажі техніки безпеки, а під час сигналу тривоги спускатись в укриття.

"Також можна влаштувати цифрове прибирання. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів та хмарних сховищ дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії. Таке прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу", — зазначають у департаменті.

Що відомо

  • Піротехніки "Київської служби порятунку" обстежують локації, де заплановано проведення загальноміської толоки до Всесвітнього дня прибирання 17 вересня. З 30 серпня до 6 вересня піротехніки КАРС обстежили 17 локацій у Дарницькому, Печерському, Подільському, Шевченківському та Святошинському районах міста.
  • Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180 країнах та об’єднує понад 50 млн учасників. Під час першого Всесвітнього дня прибирання в Україні активною учасницею стала Президентка Естонії. У 2017 році "Let’s do it Ukraine" об’єднали понад 1 100 000 учасників. У 2021 році акція об’єднала 311 665 учасників з усієї України.

Читайте також

"Атомники такі самі, як й інші. Ми теж боїмося безглуздих людей" — мер Славутича

Вторгнення Росії в Україну, день 196. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.