У Луцьку волонтери оголосили збір коштів на зимове спорядження для бійців

Суспільне Луцьк

Волонтери луцького штабу "Ангар" оголосили про збір грошей на закупівлю зимового одягу та амуніції для військових. Комплектація на одного бійця становить від 45 тисяч гривень, – розповіла Суспільному волонтерка Олександра Шумакова.

Мінімальний набір складається з 12 позицій: зимові берці, штани, кофта, тактичні рукавиці, наколінники, наплічник із тактичною аптечкою тощо.

Суспільне Луцьк

"На зимовий період в комплекті немає бронежилета, бронеплит та каски, які ми показували під час відкриття збору, бо ми закриваємо запити раптово і всі бронеплити та каски поїхали на передову", – говорить волонтерка.

Суспільне Луцьк

Подібних запитів щодо забезпечення бійців, каже Олександра Шумакова, впродовж дня до луцького штабу "Ангар" приходить від п'яти до десяти. Каже: наближаються холоди, зима, тому амуніція потрібна.

Суспільне Луцьк

Бійцям одяг надають безплатно, людей просять допомагати грошима, аби одягнути воїнів. Також просять приносити каремати та спальники. Забезпечений воїн – це наближення перемоги України, – додала волонтерка Олександра Шумакова.

Читайте також: "У Луцьку волонтери оголосили збір буржуйок для військових"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції