Вплав через Дунай та на кареті "швидкої": топ найбільш незвичних спроб "ухилянтів" перетнути кордон на Одещині

ДПСУ

З початком загальної мобілізації через повномасштабне вторгнення Росії в Україні деякі військовозобов'язані намагалися незаконно перетнути державний кордон. Про топ сім найбільш незвичних спроб розповіли в Ізмаїльському прикордонному загоні.

7. Їхали до вигаданої бабусі

Шестеро чоловіків на легковику начебто їхали до бабусі в Болградський район, а опинилися на українсько-молдовському кордоні. На запитання прикордонників вони не згадали як звати та за якою адресою проживає їх "бабуся".

6. Одразу 61 "ухилянт"

У Болградському районі одразу 61 чоловіка призовного віку затримали прикордонники на початку березня. Після цього всі порушники добровільно вирішили призиватися до лав захисників.

5. Підробні документи сина

На Одещині затримали чоловіка, який аби виїхати за кордон зробив своєму 14-річному сину підробні документи про інвалідність.

4. На кареті "швидкої"

Прикордонники затримали чоловіка, якого доставила в поромний пункт пропуску "Орлівка" карета швидкої допомоги аж з Болгарії. Однак охоронці кордону направили його лікуватись до українських медзакладів.

3. Ховався під заднім сидінням

В Одеській області затримали чоловіка, який хотів потрапити до Румунії, сховавшись під заднім сидінням легковика. Його виявив службовий собака у поромному пункті пропуску "Орлівка".

2. Оформився "вдівцем"

Чоловік заради ухилення від військового обов’язку та виїзду за кордон, оформив підробні документи про смерть дружини. Прикордонники Ізмаїльського загону вирахували, що жінка, після вказаної у свідоцтві дати смерті, ще вісім разів перетинала кордон.

1. Вплав через Дунай

На початку березня затримали чоловіка, що намагався перетнути кордон до Румунії вплав через річку Дунай. Прикордонники зазначили, що річка в той час була холодною та мала небезпечну течію.

Читайте також

  • В Одесі затримали двох порушників комендантської години, які можуть бути причетні до співпраці з Росією
  • На Одещині викрили мережу нелегальних гральних закладів, які працювали в 5 населених пунктах. ФОТО
  • 2 500 доларів з людини: на Одещині викрили чоловіка, який нелегально переправляв за кордон військовозобов'язаних

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області