Велосипеди з Норвегії. Миколаївські волонтери отримали нові засоби пересування

Фото: Агенція розвитку Миколаєва

Миколаївські волонтери отримали 28 велосипедів від благодійників з Норвегії Ніни та Тома в рамках кампанії #BikesForUkraine. Велосипеди необхідні волонтерам, аби підвищити їхню мобільність при розвезенні гуманітарної допомоги містом.

Про це повідомила Агенція розвитку Миколаєва.

Велосипеди для миколаївців збирали двоюрідні брат та сестра — Ніна та Том з Норвегії. Для цього вони залучили соціальні мережі та місцеві газети, аби поширити інформацію про війну в Україні та потреби волонтерів.

"Війна показала, що велосипед – доступний та зручний транспортний засіб, який дозволяє дістатись до пункту призначення навіть тоді, коли немає ані автомобіля, ані бензину. Почувши про цю ініціативу, ми зробили колективну заявку на велосипеди від гуманітарних штабів Миколаєва. Велосипеди відвантажили на Закарпатті. А далі ми організувати трансфер до Миколаєва і роздали їх волонтерам", — розповів комунікаційний менеджер проєкту Євген Гомонюк.

Волонтери на нових велосипедах. Фото: Агенція розвитку Миколаєва

Велосипеди отримали представники десяти гуманітарних штабів Миколаєва. Зокрема гуманітарні штаби: "ДОФ", "МрійДій", "СпівДія хаб Миколаїв", "Корабельний край", "Inspire Volunteers", волонтерське об'єднання "HOME’як" тощо. Волонтери цих організацій щоденно здійснюють доставку продуктових наборів, гігієнічних наборів, медикаментів жителям Миколаєва та області.

"Маючи додатковий транспорт, вони виконуватимуть свою надзвичайно важливу справу швидше. А значить ще більше миколаївців отримають допомогу, особливо ті, хто не може самостійно стояти в чергах за гуманітаркою. Тому дуже дякуємо всім наших друзям, партнерам і волонтерам за підтримку", — каже Євген Гомонюк.

Велосипеди з Норвегії, подаровані миколаївським волонтерам. Фото: Агенція розвитку Миколаєва

Ініціаторами кампанії #BikesForUkraine є U-Cycle (Асоціація велосипедистів Києва), ГО "Еко Місто" (Чернігів), ГО "Молодіжне об'єднання Екстрим стайл" (Суми), ГО "Міські реформи" (Харків), ГО "ФОРЗА" (Ужгород).

Ініціативу в Миколаєві реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.