20 євро на їжу та засоби гігієни. На Франківщині переселенці можуть отримати кеш-гранти від "Карітасу"

Фото ілюстративне: Pexels

На Івано-Франківщині переселенці, які проживають у Лисецькій, Богородчанській, Старобогородчанській, Солотвинській та Дзвиняцькій громадах, можуть отримати кеш-гранти від "Карітасу". Про це повідомляють на Facebook-сторінці благодійного фонду.

Гранти у розмірі 20 євро на одного члена родини дають на їжу та засоби гігієни. Від однієї сім'ї необхідно подати лише одну заявку. Кеш-гранти можуть отримати:

  • люди з інвалідністю першої чи другої групи;
  • самотні люди похилого віку від 60 років;
  • багатодітні родини (з трьома і більше неповнолітніми дітьми);
  • одинокі батьки/опікуни (з неповнолітніми дітьми);
  • вагітні жінки; мами з дітьми до двох років;
  • важкохворі.

"Заповнення заявки не гарантує отримання допомоги. Допомога надається відповідно до критеріїв, затверджених наказом, і відповідно до вимог проєкту "Екстрена допомога, стійкість та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні", що реалізується у співпраці з "Карітасом" Австрії за фінансової підтримки Євросоюзу" та має обмежену кількість", — йдеться у дописі.

Залишити заявку можна за посиланням.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!