Від мала до велика — ірпінчани збирають кошти на потреби ЗСУ

Фото: Маркушин/Facebook

Ірпінчанки, які зараз перебувають у німецькому місті Борна, передали на фронт бійцям батальйонної тактичної групи Сил спеціальних операцій "Ірпінь" планшети з бойовою системою управління "Кропива".

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Бійці з окремої батальйонної тактичної групи ССО "Ірпінь", які перебувають на самому "нулі", отримали комплект планшетів з картами пам’яті, на які уже встановили бойову систему управління тактичної ланки "Кропива". Передала їх українська громада, що зараз в німецькому місті-побратимі Ірпеня Борні.

"Пишаюся мужніми ірпінськими жінками, які зараз розкидані по всьому світу, відірвані від своїх чоловіків і родин, які самотужки опікуються дітьми у чужих країнах, але все ж не опускають рук та ще й активно підтримують наших захисників",— каже Маркушин.

Раніше дівчата вже неодноразово передавали бійцям на фронт смаколики та тактичний одяг. Щодня готують смачні страви для українських військових, які зараз лікуються у Борні.

Ще дві групи дітей принесли в Ірпінську міську раду гроші, які вони зібрали для української армії – більш ніж 29 тис. грн.

Від мала до велика — ірпінчани збирають кошти на потреби ЗСУ. Фото: Маркушин/Facebook

"До міськради завітали ще дві команди дітлахів із чималими сумами, які вони зібрали на підтримку ЗСУ – 13400 та 15800 грн! Як годиться, перерахували ці гроші нашим військовим", – повідомив мер Ірпеня.

Що відомо

  • В Ірпені діти організовують "блок-пости", щоб зібрати гроші для українських бійців.
  • У Бучі троє хлопців організували автомийку, щоб зібрати кошти на потреби Збройних сил України. Кошти перераховують через застосунок "Дію".
  • Киянка Валерія Єжова зібрала 21 тисячу гривень для допомоги Збройним силам України, граючи з перехожими в шашки на вулиці. Усі виграні кошти Валерія передала до Благодійного фонду Сергія Притули. 19 серпня, за її участі у приміщенні Vcentri HUB Оболонського району о 15.00 відбудеться волонтерський турнір із шашок.
  • Київський школяр Роман Циганик виставив на аукціон футболку капітана збірної України з футболу Андрія Ярмоленка з автографами усієї команди. За виручені кошти хлопчик придбав тепловізор для українських військових.

Читайте також

Українці за три дні зібрали гроші на чотири "Байрактари" для ЗСУ