В Івано-Франківській громаді 16 випускників, які отримали найвищі результати за мультитест, отримають премії

Фото ілюстративне. Джерело: umplash

В Івано-Франківській громаді 16 випускників, які отримали найвищі результати за мультитест, отримають премії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка департаменту освіти та науки міськради Вікторія Дротянко.

"Це — результати основної сесії, але ще буде додаткова та спеціальна, тож високих балів може бути більше. Серед навчальних закладів, учні яких стали 600-бальниками, лідирує ліцей імені Миколи Сабата — шість учнів", — йдеться у дописі.

Випускники, які отримали найвищі результати за мультитест, отримають премії міської ради:

  • за 600 балів – 15 000 грн;
  • за 592 – 594 балів – 12 000 грн;
  • за 584 – 590 балів – 9 000 грн.

В Івано-Франківській територіальній громаді 600 балів за мультитест набрали Віталіна Семанишин, Зоряна Фіголь, Володимир Материнський, Юрій Якимів, Юлія Савчин, Діана Глинянюк (ліцей імені Миколи Сабата) та Ярослав Франків (ліцей № 11).

Ірина Могетич (ліцей імені Івана Пулюя) та Роксолана Василик (ліцей № 25) отримали по 592 бали.

П'ять випускників набрали по 586 балів за тест: Владислав Веркалець (ліцей імені Миколи Сабата), Вікторія Виклинець (ліцей імені Івана Пулюя), Вероніка Чудик (ліцей № 11), Данило Дземан (ліцей № 23 імені Романа Гурика), Софія Іваницька (ліцей № 19).

585 балів отримала Надія Палюга (Угорницький ліцей) та 584 бали — Василь Тисяк (ліцей № 1).

Що відомо

У 2022 році на Івано-Франківщині приблизно 8 000 вступників зареєструвалися на мультипредметний тест, явка склала орієнтовно 90%. 25 абітурієнтів отримали по 200 балів з трьох предметів, 83 — з двох, 332 — з одного. Четверо дітей припинили тестування через порушення процедури.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!