Харківські митці Гамлет Зіньківський та Саша Маслов презентують виставку про воєнне місто

Оновлено
Фото: пресслужба

26 серпня в Squat 17b почнеться виставка двох українських митців художника Гамлета Зіньківського та фотографа Саші Маслова  "Gamlet/Maslov: Wartime Kharkiv Essentials". Про це повідомила пресслужба.

Виставка складається з фотографій Саші Маслова, зроблених у 2022 році в Харкові, та авторських ескізів стритартів Гамлета Зіньківського.

"Про Харків, залізобетонний і непоборний. Про Харків пошкоджений і відчасти зруйнований, але гордий. Той, який витримує ворожу арту та відповідає так, що аж гай гуде. Харків – це місто поетів і художників, творчий, молодий, живий. І він опиратиметься до самої перемоги, адже Харків – це люди", – зазначають у пресслужбі.

Фотографії Саші Маслова з виставки "Gamlet/Maslov: Wartime Kharkiv Essentials" можна буде придбати з автографами автора. Виручені кошти підуть на підтримку харківських волонтерських організацій та фондів.

Оновлено: в першому варіанті новини було вказано 25-е серпня, проте в КМДА заборонили проведення заходів у потенційно небезпечний період.

Саша Маслов — один з найвідоміших у світі українських фотографів, родом з Харкова. Він знімає для The New York Times, Esquire, Wall Street Journal Magazine. Автор фотоальбомів "Ukrainian Railroad Ladies" (2020), "Veterans: Faces of World War II" (2017).

Гамлет Зіньківський — художник з Харкова, відомий на увесь світ пронизливими стритарт-роботами, в яких він поєднує малюнок і текст. У 2013 році разом із Жанною Кадировою та Миколою Рідним репрезентував Україну на53-Венеційському бієнале.

Фото: пресслужба

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!