Пункти видачі одягу та взуття для ВПО на Полтавщині: скільки їх у регіоні

фото: Суспільне Полтава

На Полтавщині працює близькі сотні пунктів видачі одягу та взуття для переселенців. Речі приносять жителі громад та надають благодійні організації, розповіла Суспільному директорка обласного центру соціальних служб Світлана Півень. За її словами, найбільше таких пунктів у Полтаві.

Наталія Доля до пункту видачі речей, що в одному із навчальних закладів Щербанівської громади, прийшла по одяг. П’ять місяців тому вона вимушено переїхала із Харкова через війну.

"І футболочки, і спіднички ми дивилися, і кофтинки. Ось ця кофта теж звідси. І взуття теж: босоніжки, шльопанці. Щомісяця практично приходимо, а може навіть два рази на місяць", — каже жителька Харкова Наталія Доля.

Жінка обирає речі в пункті видачі. фото: Суспільне Полтава

Пункт видачі речей у закладі працює від початку повномасштабної війни. У громаді – понад три тисячі переселенців.

"Тут переселенці можуть отримати теплі речі, верхній одяг, просто речі, дитячі речі. Наразі найбільше запитують сезонні речі, і вже потроху готуються до зимового періоду. Тобто, вже в тренді, так би мовити, теплі речі – це куртки, плащі", — говорить керівниця пресслужби Щербанівської громади Анна Півень.

"Оскільки ми приїхали взимку і зимовий одяг у нас був, а в Харків ми більше не повертались, і змушені були шукати якийсь одяг, речі, нам допомагали тут. Ми приходили, тут ковдри були з Німеччини дуже хорошої якості. Зараз рушники знайшли", — розповідає жителька Харкова Анна Калугіна.

Пункт видачі одягу. фото: Суспільне Полтава

За день до пункту приходить близько 50 людей.

"На початку взагалі весь перший поверх школи був заповнений речами. Дуже було багато людей, сотні півтори-дві людей до нас приходило (за день – ред.). Речі ми отримуємо як від обласних організацій, від благодійних фондів, так і від мешканців нашої громади, від небайдужих", — говорить керівниця пресслужби Щербанівської громади Анна Півень.

"У нас на Полтавщині діє майже 100 пунктів видачі і збору теплого одягу та взуття у територіальних громадах, до яких можуть звернутися внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані на території області", — каже директорка обласного центру соціальних служб Світлана Півень.

За словами Світлани Півень, речі приносять жителі громад. Також долучаються благодійні організації. Найбільше таких пунктів у Полтаві.

Читайте також:

Стелажі та вішаки: у Полтаві волонтерам необхідні меблі для речей у рамках проєкту "Тепла кофта"

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!