Пошкоджені обстрілами. "Червоний хрест" у Миколаєві відновлює будівлі медичних закладів

Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

У Миколаєві під обстріли російських військ потрапляють школи та медичні заклади міста. Станом на 16 серпня "Червоний Хрест" проводить відновлювальні роботи будівель критичної інфраструктури.

Як саме триває відновлення медичних закладів міста кореспондентам Суспільного розповів заступник голови Миколаївської обласної організації Червоного Хреста Аркадій Дабагян.

В одному з медичних центрів міста, куди влучила російська ракета 31 липня, встановлюють вікна, ремонтують двері та покрівлю.

"Миколаїв постійно обстрілюють і це є достатньо великою проблемою для критичної інфраструктури, тому що ми розуміємо, що заклади лікарські, заклади, що пов'язані з людьми, мають швидко відновлюватися, тому що ми маємо обмежену кількість таких закладів. Не відновлювати їх означає, що ми через певний час не знайдемо місця, де лікувати людей", — каже Аркадій Дабагян.

Роботи над відновленням медичного закладу. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Червоний Хрест постійно займається відновленням.

"Ми відновлюємо будівлю та вікна в одному із закладів управління охорони здоров'я в Миколаївській області, після того, як неподалік впала ракета. На цьому об'єкті ми вже закінчуємо, тут приблизно 40 вікон ми маємо відновити, для цього ми використовуємо плівку, плити. Це не єдиний заклад, де буде робота", — говорить заступник голови Миколаївської обласної організації Червоного Хреста.

У будівлі необхідно відновити 40 вікон. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Зі слів Аркадія Дабагяна, у черзі на відновлення, як мінімум, ще два медичних заклади Миколаєва.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!