Мобільні сервісні центри в Луцьку за перший день роботи оформили 76 автопослуг

Суспільне Луцьк

За перший день роботи мобільних сервісних центрів у Луцьку спеціалісти надали 76 послуг із реєстрації і перереєстрації транспортних засобів, – розповів Суспільному заступник начальника структурного підрозділу Сергій Томчук.

Спільно з сервісним центом МВС, що в селі Струмівка, оформили 152 таких послуги. Зі слів Сергія Томчука, відтепер всі сервісні центри МВС, що в Луцьку, надають вдвічі більше адмінпослуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, ніж це було раніше.

Наразі в пересувних сервісних центрах волинян і жителів інших областей обслуговують 10 адміністраторів, а також троє працівників експертної служби, котрі оглядають авто. Усі фахівці, які приїхали з інших регіонів, на Волині перебуватимуть впродовж двох тижнів.

Суспільне Луцьк

"На одного адміністратора припадає приблизно 15 громадян, яким він може надати послугу впродовж робочого дня", – каже Сергій Томчук.

Заступник начальника регіонального сервісного центру МВС на Волині зазначив, що приїзд мобільних сервісних центрів до Луцька – пілотний проєкт, який розпочали саме з Волині. Говорить: якщо він буде вдалим, то спеціалісти вирушать і в інші області України.

І в мобільних сервісних центрах, і в регіональному сервісному центрі, каже Сергій Томчук, щоденно планують обслуговувати до 300-320 людей.

Заступник начальника регіонального сервісного центру МВС на Волині Сергій Томчук. Суспільне Луцьк

Також заступник начальника регіонального сервісного центру МВС в області додав, що з введенням воєнного стану змінилися правила перереєстрації транспортних засобів, які були зареєстровані на території України. Зокрема договір купівлі-продажу виписується адміністраторами на місці в сервісному центрі. Також є послуга по договору купівлі-продажу в торговельних організаціях.

"Якщо продавець відсутній, тоді ставиться автомобіль на тимчасовий облік. Після закінчення воєнного стану, свідоцтво тимчасового зразка обмінюється на постійне свідоцтво про реєстрацію", – розповів Сергій Томчук.

У Луцьку мобільні сервісні центри МВС будуть працювати із понеділка до суботи за графіком – з 9:30 до 17:30. Останній день роботи – 27 серпня.

Читайте також: "У Луцьку запрацювали мобільні сервісні центри МВС. Як скористатися послугами"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!