"Будуть оберегом": діти в Прилуках розфарбовують автомобілі, які поїдуть на фронт

ФОТО: Суспільне Чернігів

Діти у Прилуках розмалювали два автомобілі перед відправкою на фронт. Волонтери видали їм 12 балончиків аерозольної фарби кольору хакі, трафарети у формі пікселя та герба України.

Гроші на один із цих автомобілів також збирали діти, зокрема прилучанка Яна Бугайова. Дівчина збирала кошти на автомобіль для підрозділу, де служить її батько, майже місяць.

"Вкладаємо частинку своїх мрій, свою вдачу нашим побратимам. Хочу, щоб ця автівка приїхала куди треба, і наші хлопці побачили, наскільки ми їх любимо, цінуємо і чекаємо вдома".
Яна Бугайова. ФОТО: Суспільне Чернігів

Розфарбували автомобілі майже два десятки дітей, серед них чотирнадцятирічна Таїсія. Більшість дітей впродовж місяця допомагали Яні Бугайовій збирати кошти.

"Разом ми йдемо до перемоги", – говорить дівчина.

Історію Яни Бугайової та збір коштів на автомобіль дивіться у відео:

До розфарбування автомобіля долучився і хлопець Олександр.

"Фарбую машину для ЗСУ, щоб вони захищали нашу країну і у них була машина, яка їх маскує".
Олександр. ФОТО: Суспільне Чернігів

Покупку автомобіля для допомоги ЗСУ, перевезення через кордон та доставку в Прилуки організували в БФ "Вільна Країна".

"Це "грузопасажир" для потреб із перевозки та підвозки боєприпасів. Янин тато служить в артилерії, потрібно на чомусь довозити снаряди», – каже голова БФ "Вільна Країна" Дмитро Безруков.
Голова БФ "Вільна Країна" Дмитро Безруков. ФОТО: Суспільне Чернігів

Загалом волонтери "Вільної Країни" купують вже восьмий автомобіль. На фронт одна з автівок потрапить із відбитком долоньки десятимісячного Микити, сина одного із військових, розповідає бабуся Тетяна.

"Папа цієї дитинки воює на Сході. Ми йому передаємо привіт. Повертайся живим! Чекаємо Вас!", – каже бабуся дитини Тетяна.
Бабуся Тетяна з онуком. ФОТО: Суспільне Чернігів

Розмальовували автомобілі діти на центральній площі Прилук. Викладачка школи мистецтв, професійна художниця Ірина Кіяшко каже, така робота для військових буде оберегом.

"Якщо те, що зроблене їх руками потрапить до наших воїнів, я впевнена на 200%, що це буде оберегом. Дітей обов’язково треба залучати – вони класні, і вони малюють те, що несе вплив".
Ірина Кіяшко. ФОТО: Суспільне Чернігів

Детальніше дивіться у відео:

Читайте також:

Хлопчик з Чернігівщини взяв участь в акції “Діти-рятувальники — герої війни”

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!