Помер письменник Олесь Лупій

Фото: Михайло Сидоржевський/Facebook

14 серпня внаслідок важкої хвороби помер український письменник Олесь Лупій. Про це повідомила дружина, передає очільник Національної спілки письменників Михайло Сидоржевський у Facebook.

"Тяжка звістка. Помер Олесь Лупій... Дружина пана Олеся, Леся Степанівна, повідомила, що це сталося сьогодні близько полудня. Після тяжкої хвороби", — йдеться у дописі.

Письменнику було 84 роки. Олесь Лупій — український письменник, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, лауреат премії імені Д. Яворницького, заслужений діяч мистецтв України.

Автор численних поетичних збірок, романів "Милява", "Герць", "Грань", "Вірність", "Нікому тебе не віддам", "Падіння давньої столиці", "Гетьманська булава", "Лицарі помсти". За його сценаріями поставлені художні фільми "Багряні береги", "Малуша", "Данило — князь Галицький".

Раніше повідомлялось, що 12 серпня у віці 98 років померла остання зв'язкова Романа Шухевича Дарія Гусяк.

Більше про письменників і книжки в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!