Чемпіона світу з метання списа побили та викинули з човна на вечірці: відео

AP

Гренадець Андерсон Пітерс зазнав незначних ушкоджень унаслідок інциденту.

Дворазового чемпіона світу з метання списа Андерсона Пітерса викинули з човна після бійки у рідній країні спортсмена Гренаді.

У липні Пітерс захистив титул чемпіона світу на першості в Юджині. Він вдруге в кар'єрі здобув "золото" чемпіонатів світу після свого дебютного тріумфу 2019 року в Катарі. У травні він встановив особистий рекорд - 93.07 метра - на етапі Діамантової ліги у Досі.

Після перемоги в Юджині легкоатлет повернувся до Гренади, де взяв участь у вечірці на човні, що належить сину міністра торгівлі Тринідада і Тобаго. Але того ж вечора на ньому здійнялася бійка, у ході якої Пітерса атакували одразу декілька інших учасників заходу.

Відео інциденту потрапило до соцмереж. На ньому видно, що у ході бійки Пітерса викинули з човна у воду. Та офіційні особи, коментуючи епізод, зазначають, що гренадець того вечора не зазнав серйозних ушкоджень.

"Ми отримали попередню інформацію щодо інциденту й маємо розуміння того, що наш чемпіон світу зазнав ушкоджень, які не загрожують його життю, після нападу цих іноземців. Олімпійський комітет Гренади доєднується до всієї країни в засудженні цих варварських дій та сподівається, що відповідні органи застосують рішучі дії проти порушників", - йдеться у заяві гренадського НОК.

Хто такий Андерсон Пітерс

  • 24-річний легкоатлет з Гренади, що спеціалізується на метанні списа.
  • Дворазовий чемпіон світу 2019-2022 років. Бронзовий призер світової першості 2016 року серед спортсменів U20.
  • Учасник Олімпійських ігор-2020. У Токіо гренадець не зміг подолати кваліфікацію, показавши 15-й найкращий результат.