Перші 4 гаубиці Zuzana вже у розпорядженні ЗСУ — міністр оборони Словаччини

САУ Zuzana 2 / Фото: Міноборони Словаччини

Міністр оборони Словаччини Ярослав Над повідомив, що перші чотири самохідні гаубиці Zuzana, які передала країна, вже опинились у розпорядженні Збройних сил України та готові до розгортання.

Про це він написав у своєму Twitter.

"Словаччина допомагає захистити життя невинних українців. Раді підтвердити, що перші чотири гаубиці Zuzana знаходяться в руках українських Збройних сил, готових до розгортання для захисту від російських агресорів", — написав він.

У травні повідомлялось, що Словаччина і Україна домовились про передачу Україні восьми самохідних артилерійських установок Zuzana 2, які мають калібр 155 мм і далекобійність до 41 кілометра.

Що відомо

  • 18 липня президентка Словаччини Зузана Чапутова дозволила чотирьом громадянам долучитись до російсько-української війни на боці України в ролі добровольців.
  • У травні Зузана Чапутова під час виступу у Верховній раді закликала до активнішого розголосу інформації про злочини російської армії та їхнього розслідування.
  • Вона також наголосила, що С ловаччина виступає за надання ЗСУ збройної допомоги та підтримує вступ України до Європейського Союзу.

Читайте також

"На Україну напали, бо вона хотіла бути іншою": президентка Словаччини закликала продовжувати боротьбу з РФ

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!