Дівчина-воїн. Як на фронті воює гуцулка Ксеня з Верховинщини

Фото: Facebook/Оксана Рубаняк

Оксана Рубаняк з Прикарпаття єдина жінка у взводі одного з підрозділів 72 окремої-механізованої бригади імені Чорних Запорожців. 19-річна захисниця воює на Донеччині кулеметницею.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Міністерства оборони України.

Фото: Facebook/Оксана Рубаняк

Як йдеться у дописі, на опанування військової професії у дівчини було обмаль часу. Усьому доводилося вчитися вже у районі бойових дій.

"Лише ми, українці, своєю волею, працею та наполегливістю можемо вибити ворога з нашої землі, а відтак — дати країні шанс на цивілізовані блага", – говорить захисниця.

Фото: Facebook/Оксана Рубаняк

На початку великої війни дівчина записалася в одне з добровольчих формувань Івано-Франківська. Тоді допомагала патрулювати місто та підтримувати громадський порядок.

"Вільні. Сильні. Незалежні. Саме такими є українські жінки. А ще, як показує сьогодення, — дуже мужні й волелюбні. У всіх проявах", — вважає військова.

Фото: Facebook/Оксана Рубаняк

До повномасштабного вторгнення Оксана Рубаняк працювала в Івано-Франківській міській раді, повідомляють на сайті АрміяInform. Дівчина займалася організацією різноманітних патріотичних заходів у департаменті молодіжної політики та спорту. Після перемоги захисниця мріє здобути четверту освіту — управлінця. Наразі має диплом філолога, педагога та психолога.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі