2,5 мільйона у фонд Притули: у Черкасах відбувся фінал доброчинного "Кубка Героїв ЗСУ"

Суспільне Черкаси

Із Черкас у фонд Сергія Притули передали понад 2,5 мільйона гривень. Їх вдалося зібрати на доброчинних футбольних матчах, що відбувалися на Черкащині.

Фінальна гра "Кубка Героїв ЗСУ" відбулася 13 серпня на черкаському стадіоні "Черкаси-Арена".

На гру прибув український шоумен Сергій Притула. Його Фонд підтримав ініціативу Черкаської обласної військової адміністрації та Черкаської обласної асоціації з футболу з проведення доброчинного спортивного турніру.

За звання переможців боролися команди УТК із Паланки (Уманщина) та "Олімп" із міста Кам’янка. Перемогу отримала команда УТК. Фінальна гра закінчилася з рахунком 3:1.

Суспільне Черкаси

Також на фінал "Кубка Героїв ЗСУ" приїхав Олімпійський чемпіон Олексій Михайличенко. Саме він зробив перший удар на початку матчу.

Олімпійський чемпіон, футболіст Олексій Михайличенко. Суспільне Черкаси

"Ми показали усьому світу, що ми можемо воювати, але ж можемо народжувати, любити, грати у футбол, тому що життя — це саме те, за що ми боремося, воюємо. Я грав на цьому полі у 80-х роках. Але нині я вийшов на це поле, щоб не повернутися в минуле, а зазирнути у майбутнє — нашу перемогу", — розповів Олімпійський чемпіон.

Світлана і Михайло з Бахмута — вболівальники. Суспільне Черкаси

Серед вболівальників — Світлана і Михайло. Подружжя приїхало до Черкас із Бахмута, прийшли на матч з дітьми.

"Ми прийшли, щоб розважити дітей — вони вболівають, розважаються. Самі також вболіваємо. Обрали команду з Умані: вони на полі у зеленій формі. Таку носив наш старший син, а зараз служить він, захищає нашу країну."

Щоб долучитися до ініціативи вони придбали квитки.

Читайте також: 27 клубів та чемпіонат Першої ліги у два етапи. ПФЛ визначила формат та учасників Першої та Другої ліг у сезоні 2022/23
Переселенець В'ячеслав із сином. Суспільне Черкаси

В'ячеслав чотири місяці тому переїхав до Черкас із Донеччини. На матч прийшов разом із сином. Розповів, що відвідали вже три матчі, то за кого вболівати знають — за "Олімп":

"Діти задоволені дуже, що змогли прийти на таку подію. А те, що гроші передадуть на потребу ЗСУ, — це взагалі суперово. Це важливо підтримувати тих, хто захищає нас від ворогів. Там зараз багато моїх родичів, це і для них буде підтримка".

Суспільне Черкаси

Сертифікат на зібрану суму та прапор Черкащини після матчу Сергію Притулі вручив керівник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Шоумен пояснив, куди будуть витрачені зібрані гроші:

"Ми не ховатимемося по норах, ми ходитимемо в театри, в кіно, на футбол. Ми ж тут не просто граємо у футбол, ми підтримуємо Збройні Сили України, ми наближаємо перемогу. Цей футбол має сенс: була зібрана достатньо велика сума на допомогу — 2 мільйони 650 тисяч гривень. За ці гроші ми відновимо трофейний танк Т 72, який відбили наші десантники, і зараз ми його ремонтуємо для фронту. Також ми відновимо за ці гроші трофейний БМП. Ще частина цих грошей перетвориться у дрони, частина — у транспорт, частина — у тактичну медицину", — розповів Сергій Притула.

Суспільне Черкаси

Також сертифікати по 5 000 гривень віддали двоє людей, які виграли їх під час розіграшу. Вони ці гроші віддали Притулі на ЗСУ.

Суспільне Черкаси

За словами керівника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, цей футбольний турнір довів, що допомагати Збройним Силам України є спільним бажанням:

"Усіх нас зараз об’єднує лише одне бажання – бажання перемоги України. І кожного дня своїми реальними діями кожен із нас, кожен українець, має робити все для нашої перемоги! Ми це довели на Черкащині цим благодійним турніром. Під час турніру за ці два місяці ми зібрали понад 2,5 мільйона гривень".

Суспільне Черкаси

Суспільне Черкаси

Що відомо

  • "Кубок Героїв ЗСУ" проходив із доброчинною метою. Кожен охочий міг долучитися коштами задля допомоги Збройних Сил України.
  • Стартував Кубок 18 червня 2022 року.
  • У ньому взяли участь 8 команд з усієї області, які були розбиті на дві групи за територіальним принципом. Внесок від кожної команди становив 10 тисяч гривень, але можна було вносити й більшу суму. У фінал вийшли дві команди: УТК із Паланки (Уманщина) та "Олімп" із міста Кам’янка. Всі кошти спрямували у Фонд Сергія Притули.

Читайте також

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!