У деяких будинках в Миколаєві ймовірні проблеми із запуском тепла через пошкодження від обстрілів

Наслідки обстрілу Миколаєва, 29 травня. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

У деяких будинках, де внаслідок обстрілів російськими військами відсутні вікна, можуть виникнути проблеми із запуском тепла на початку опалювального сезону. Станом на 12 серпня таких будинків у місті приблизно 400.

Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич в інтерв’ю виданню "Заборона".

"Хтось із міських голів переживає за ціну на газ. Я переживаю за те, щоб ми взагалі змогли запустити опалення в деяких будинках. Є люди, які забивають вікна або OSB-плитою, або фанерою і плівкою. Інші люди просто відсутні", — сказав міський голова.

Станом на початок серпня в Миколаєві, за словами Сєнкевича, із 480 тисяч людей, які жили в місті до початку повномасштабної війни, залишились 230 тисяч.

"Це багато і все одно мало, тому що менше як половина людей залишилися в місті. Багато квартир без вікон. Люди про це не знають, а опалення треба буде запускати зимою, бо будівля розмерзнеться", — розповів Олександр Сєнкевич.

Про цю проблему, за словами міського голови, знають і в Офісі президента.

"У межах воєнного стану ми запустимо і пройдемо цей опалювальний сезон. У будь-якому разі ми до цього готуємося", — сказав Олександр Сєнкевич.

Що відомо

  • За інформацією міського голови Олександра Сєнкевича, у Миколаєві 3 300 багатоповерхівок. З них понад 12 відсотків зазнали різних пошкоджень або руйнувань внаслідок обстрілів російськими військами.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!