Рівнеоблрада обрала новим головою директора водоканалу Андрія Карауша

Фото: Суспільне Рівне

Рівненська обласна рада обрала нового голову, який на цій посаді замінить достроково звільненого Сергія Кондрачука. Очолив орган представницької влади кандидат від Слуги народу та керівник цієї фракції, директор облводоканалу Андрій Карауш.

Рішення про призначення Андрія Карауша прийняли після того, як рада більшістю голосів звільнила представника Європейської Солідарності Сергія Кондрачука. Під час висунення кандидатури Карауш попросив підтримати його, водночас заявив про конфлікт інтересів та неучасть у голосуванні.

Під час обговорення кандидатури депутат Роман Стасюк запитав Карауша, чи братиме він премії як голова облради під час воєнного стану. Той відповів: “Моя премія буде йти на Збройні сили”.

Фракція Європейська Солідарність, як і під час голосування за звільнення голови ради, участь у таємному волевиявленні не брала.

Після того, як депутати проголосували з допомогою паперових бюлетенів, лічильна комісія оголосила результат: за 45 із 48 депутатів, які брали участь. Це означає, що рада підтримала призначення Андрія Карауша новим головою.

Андрій Карауш складає присягу на Острозькій біблії. Фото: трансляція облради

Після цього Андрій Карауш поставив на голосування питання про своє звільнення із посади директора водоканалу. Це рішення рада підтримала більшістю голосів.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter