Чи скоротять у Києві комендантську годину — відповіли у КМВА

Фото: AP

У Київській міській військовій адміністрації відповіли на петицію щодо можливості скорочення тривалості комендантської години у столиці.

Як повідомили у Київській МВА, рішення про запровадження комендантської години ухвалює командувач силами і засобами оборони Києва і це рішення залежить від низки чинників.

"Комендантська година вводиться аби зберегти порядок та мир у столиці нашої держави. Тут знаходяться всі важливі центри прийняття рішень. Просимо містян поставитися з розумінням, набратись терпіння і з метою власної безпеки не порушувати вимог комендантської години. Комендантська година – це один із вимушених кроків задля дотримання порядку в столиці", — зазначили у КМВА.

Петицію зареєстрували на сайті Київради 4 серпня. Автор просить перенести початок комендантської години з 23.00 на 1.00.

"В зв'язку з тим, що припинення руху транспорту о 21-30 пояснюють комендантською годиною, яка починається о 23-00, пропоную зменшити комендантську годину а саме щоб вона починалася з 1-00 ночі", — йдеться в тексті петиції.

Станом на 12 серпня підписали петицію понад 2400 людей. Петиція має набрати 6 тисяч підписів для подальшого її розгляду.

Що відомо

  • У Київській області до 14 серпня продовжили дію комендантської години, яка триватиме з 23:00 до 5:00. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.
  • Поліція Київщини спільно з теробороною та військовими провели рейд щодо дотримання комендантської години в Ірпені. В результаті було зафіксовано 35 порушень вимог комендантської години.
  • 19 червня голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба повідомив, що на Київщині посилять контроль за дотриманням комендантської години. За його словами, військова комендатура буде проводити рейди разом із поліцією, аби контролювати безпеку Київщини вночі.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 170. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!