Наприкінці серпні гурт "Жадан і Собаки" вирушать у благодійний тур Європою. Про це на особистій сторінці у Facebook повідомив український письменник і музикант Сергій Жадан.

"Харківська рок-банда "Жадан І Собаки" рушає наприкінці серпня в благодійний тур містами Європи, аби зустрітися зі своїми прихильниками й зібрати кошти на потреби добровольчого батальону "Хартія"", — повідомив він.

У межах туру гурт проведе 16 концертів у Польщі, Чехії, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Словаччині та Австрії. Перший відбудеться 30 серпня у Вроцлаві, останній — 18 вересня у Відні. Увесь перелік міст, а також квитки можна переглянути тут.

"Чому саме "Хартія"? Ми стояли біля витоків створення цього добровольчого формування, ми підтримуємо їх від першого дня, за ці місяці ми завезли на підрозділ безліч усього важливого та корисного. Для нас, музикантів, є великою честю бути причетними до захисників Харкова, які нині творять історію, відстоюючи мирне життя Європи й протистоячи мертвотній імперії зла", — зазначив у дописі Жадан. .

"Жадан і Собаки" — український рок-гурт із Харкова, що виник у 2000 році. Спочатку він називався "Собаки у космосі", але у 2014 році внаслідок тісної співпраці з Сергієм Жаданом гурт змінив назву. Колектив брав участь у фестивалях "Таврійські ігри", "Раз. Liv", "Музичний Острів", "5 озер", "Мазепа-Фест", "День Незалежності з Махном" та ін.

Більше про українську музику

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!