У Харкові зареєстрували понад 24 тис. переселенців після повномасштабного вторгнення РФ

Суспільне Харків

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Харкові зареєстрували 24428 внутрішньо переміщених осіб. З 2014 року в місті нараховується 111798 переселенців.

Про це в етері "Українського радіо Харків" розповіла директорка міського департаменту соціальної політики Лариса Болгова.

За її даними, з початку повномасштабної війни матеріальну допомогу в Харкові отримали 21437 людей.

"Громадяни переміщуються в межах району і не виїжджають з міста. Законодавством не встановлені обмеження, куди перемістилася особа в межах держави. Переміщенням може вважатися й у межах територіальної громади. У нас немає скарг чи зауважень, що комусь не оформили таке переміщення", — розповіла Болгова.

За її словами, у Харкові за номером 1535 працює "гаряча лінія": "Кожна людина, котра потребує гуманітарної допомоги, і не спроможна сама — інвалідність чи похилий вік — можна звернутися за цим номером".

Заяву має розглянути адміністрація району, після чого гуманітарна допомога надається адресно за допомогою волонтерів або соціальних працівників.

"Адміністрації районів міста ретельно стежать за питанням гуманітарної допомоги. Щодня надається список адрес, де гуманітарна допомога роздається жителям того чи іншого району", — розповіла Болгова.

Вона розповіла, що управління соціального захисту населення працюють у дев’ятьох адміністративних районах Харкова.

"Вони надають усі соціальні послуги в повному обсязі. На сьогодні це адміністративні послуги соціального характеру, їх 72. Найбільш актуальне питання — посвідчення та виплата внутрішньо переміщеним особам", — каже Болгова.

Читайте також

"Така собі українська АВВА": актори театру музкомедії Харкова співають для військових

Підлітки з Харкова організували у Франківську тренінговий табір для психологічної підтримки однолітків

Чому не всі переселенці Харківщини вчасно отримують виплати: пояснення департаменту

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!