У Дніпрі відновлюють пошкоджені через ракетний удар 18 будинків

Ексклюзивно
Суспільне Дніпро

У Дніпрі відновлюють пошкоджене через ракетний удар 15 липня житло. Тоді в місті було розбито 18 житлових будинків. У деяких з них досі тривають ремонтні роботи, повідомляють з місця подій журналісти Суспільного.

Дніпрянка Надія Горб з якою вони поспілкувалися, показала свою квартиру. Після вибуху російської ракети 15 липня тут повилітали шибки. Усі меблі вже понад місяць накриті поліетиленом, щоб їх не забруднило пилом з вулиці. Жінка згадує: після вибуху від шоку по склу ходила босими ногами – і навіть не поранилася.

"Страх Божий, ви знаєте, навіть тиску не було у мене. Внук 16 років, так ми його рятували, йому і капельки, і все він не міг, а я нормально", – каже жінка.

Жити у своїй квартирі з того дня жінка не могла через вибиті вікна. Нині комунальники замінюють їх на нові. Помешкання Надії в їхньому списку перше, каже комунальник Володимир Коноваленко.

"Далі на кожному поверсі будемо міняти. Не менш як 20 вікон, можливо, навіть більше, і це тільки в цьому під’їзді. Кожен поверх і, відповідно, на сходах", – розповів він.

Через вибухи 15 липня пошкоджені 18 житлових будинків, вибуховою хвилею в них вибило 126 вікон, зазначив головний інженер КП "Жилсервіс-5" Олександр Степаненко.

"Там, де дерев'яні рами,– мінятимемо скло, там де пластик – буде пластик. Відновлювальні роботи ведуться коштом міського бюджету", – сказав він.

У деяких будинках, пошкоджених після липневого обстрілу, вибиті шибки вже замінили.

Авторка – Катерина Нічик

Що відомо

  • О 21-й годині 15 липня в Дніпрі пролунала серія вибухів. Російські війська здійснили ракетні удари — загинули троє, ще 16 людей були поранені. Ракети Х-101 влучили в промислове підприємство й вулицю поряд.
  • У своєму вечірньому зверненні президент Україн Володимир Зеленський підтвердив інформацію щодо ударів по Дніпру, Кременчуку та Київщині.
  • Ракета Х-101 – одна із найтехнологічніших на озброєнні країни-терориста. Її бойова частина важить понад 400 кілограмів вибухівки, а дальність польоту становить – 5500 кілометрів. Швидкість ракети – 720 км/год.

Читайте також

Вибиті шибки, налякані люди – фоторепортаж з району Дніпра, постраждалого від ракетного удару 15 липня

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!