У Намібії вперше відбувся Фестиваль українського кіно

Фото: МКІП/Telegram

Ще у липні у Намібії відбувся перший фестиваль українського кіно. Його організувала місцева українська громада. Про це 10 серпня повідомили у офіційному Telegram-каналі Міністерства культури та інформаційної політики.

"Ми познайомили учасників фестивалю з українською культурою, розповіли про звичаї та традиції українського народу, організували кінопокази українських фільмів та панельні дискусії. Окрему увагу приділили ситуації в Україні – війні, яку розвʼязала РФ, та щоразу інформували, як кожен з присутніх може допомогти вже сьогодні. Наша боротьба триватиме й надалі", – розповіла Анастасія Шеремет, голова організаторка фестивалю, голова асоціації "Намібія з Україною!".

Загалом протягом фестивального періоду глядачі мали змогу переглянути українські стрічки — "Мої думки тихі", "Поводир", "Кіборги". Також відбувся показ чотирьох короткометражних фільмів "Бульмастиф", "Вхід через балкон", "Чачьо", "Давай не сьогодні".

У церемонії закриття фестивалю взяла участь Любов Абравітова, пані посол України в Південно-Африканській Республіці, Мозамбіку і Ботсвані.Також до глядачів по відео звернувся міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та директор УКФ Владислав Берковський.

"Усі люди на планеті мають знати, хто такі росіяни та на які злочини вони здатні. Адже вони ведуть агресивну пропаганду і в країнах Африки, зокрема. Ми повинні разом боротися з російською брехнею, а також вдячні всім, хто може нагадувати про війну в Україні та її наслідки у світі", — зазначив Олександр Ткаченко.

Фото: МКІП/Telegram

Фото: МКІП/Telegram

Більше про українське кіно

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!