Розв'язав усі завдання за 25 хвилин: випускник із Луцька склав мультипредметний тест на 600 балів

Суспільне Луцьк

Випускник луцького ліцею № 21 Олександр Загребельний отримав максимальні 600 балів під час національного мультипредметного тестування, яке цьогоріч запровадили замість зовнішнього незалежного оцінювання.

Як розповів Суспільному випускник, на розв'язання 60 завдань з історії, української мови та математики витратив приблизно 25 хвилин, хоча було відведено дві години, однак витратив ще 20 хвилин часу на те, аби перевірити правильність обраних відповідей.

"В мене серце почалося битися сильніше, ніж зазвичай, я був дуже радий. Коли натискав кнопку "завершити тестування", то був абсолютно впевнений, що всі відповіді там правильні. Перевіряв, чи в мене всі відповіді збереглись, чи не перемішалися", – зазначив хлопець.

Результат у 600 балів тестування комп'ютер видав одразу. Запорукою свого успіху срібний медаліст називає тривалу та системну підготовку. "Не було такого, що я вночі не спав, занадто багато часу цьому приділяв, вигорав. Все було доволі стабільно. Я почав готуватися завчасно, за рік десь", – каже Олександр Загребельний.

Зараз випускник луцького ліцею готується вступати до Київського політехнічного університету на ІТ спеціальність. З його слів, попри те, що мав можливість подати документи до закордонного вишу, своє майбутнє бачить лише в Україні.

Суспільне Луцьк

Вчителька української мови та літератури ліцею № 21 Наталія Борецька розповіла, що більшість її учнів показали цього року високі результати на тестуванні. Своїм учнем Олександром, каже, пишається та радіє за його успіхи в навчанні.

"Якраз от перед тестуванням відбулася розмова з однокласницею Саші, яка сказала, що Саша складе точно все на 200. Більшість дітей склали на 180-190 балів", – додала освітянка.

Вчителька Наталія Борецька. Суспільне Луцьк

Привітав свого сина-600-бальника його батько Андрій Загребельний. Він – медик, акушер-гінеколог у Волинському обласному перинатальному центрі. Як розповів чоловік, попри те, що навчання в 11 класу відбулося в дистанційному форматі, на успіхи сина це не вплинуло.

"Він завжди вчився, і тому я був впевнений. Ніколи в житті я на нього не тиснув – це моя принципова позиція. Єдине, де я відмовляв його від медицини, тому що це важко психоемоційно та морально", – говорить тато випускника.

Батько випускника. Суспільне Луцьк

Усього до участі в мультипредметному тестуванні цього року зареєструвалося понад 7,5 тисяч учасників, менш як 7% не з'явилися на тестування, – розповіла завідувачка відділу ЗНО Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко.

"Ми знаємо поки що результати лише загальноукраїнські, досить велика кількість учасників отримали високі і найвищі бали – таких учасників більш як 6 тисяч, минулого року було менш як 600. Це пов'язано зі спрощенням самих завдань тесту, але ми також розуміємо в яких умовах наші учасники готувалися до проходження тесту", – зазначила освітянка.

Додаткова та спеціальна сесії мультипредметного тестування для тих, хто з різних причин не мав можливості скласти основну, триватиме до 16 вересня.

Що відомо

  • У першому етапі реєстрації на проходження національного мультипредметного тесту на Волині встигли зареєструватися понад 7,5 тисяч учасників. З 21 червня та до 7 липня відбувся другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ (Національний мультипредметний тест – ред.), що замінив ЗНО-2022 через війну в країні.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!