Петиція про легалізацію еротики та порно в Україні набрала 25 тисяч голосів

10 серпня петиція про легалізацію еротики та порно в Україні на сайті президента набрала необхідні 25 тисяч голосів. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

Петицію зареєстрував львівський письменник та музикант Тарас Сіромський 4 липня: "Величезна кількість грошей платників податків виділяється на закупки порнографічного матеріалу і пошуку "злочинців", хоча всім відома філософія, що без жертви не може бути злочину, замість того, щоб дії кіберполіції зосередити на боротьбі проти російських кібератак, проти російської дезінформації, ботів, замість того, щоб виділити кошти на українізацію інтернету. Тому пропоную стати правовою державою не лише на папері але і по факту".

Сіромський зауважує, що українське законодавство у цій сфері недосконале і має багато прогалин, що "дає простір для його трактування" у судах.

Зокрема, законодавство погано пояснює, де еротика у мистецтві, а де еротика як порно. Автор вважає, що заборона порнографії розвиває корупцію, оскільки "навіть юристи говорять, що від того, чи дати хабаря, залежить, як правоохоронна система трактуватиме законодавство".

Президент Володимир Зеленський далі має розглянути петицію та опублікувати відповідь на неї. Надалі він може доручити вивчення цього питання іншим урядовим інстанціям.

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!