Україну прийняли в European Film Agency Directors

Асоціація EFAD (European Film Agency Directors) одноголосно проголосувала за вступ Державного агентства України з питань кіно. Про це 9 серпня розповів у Telegram-каналі керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

"Це дуже важливе рішення для українського кінематографу, бо дасть можливість додатково розповідати правду про війну росії проти України за допомогою кіно", – написав він

Затвердити результати голосування асамблея має у вересні, і саме тоді Держкіно стане асоційованим членом. Членські внески Україна не сплачуватиме протягом 2-3 років, але зможе брати участь у конкурсах EFAD.

EFAD – це європейська асоціація, що об'єднує 35 національних кіно- та аудіовізуальних агенцій, з базою у Брюсселі. Членство в EFAD охоплює країни Європейського Союзу, а також Ісландії, Норвегії, Республіки Північна Македонія, Чорногорії, Сербії, Швейцарії та Великої Британії.

Місія організації полягає в тому, щоб дати можливість показати на широкому екрані різні культури. Загалом члени EFAD надають фінансування на близько 3 мільярди євро щороку через субсидії та податкові пільги з метою сприяння створенню, виробництву, просуванню, розповсюдженню та показу європейських аудіовізуальних і кінематографічних творів.

Більше про українське кіно

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!