В управління АРМА передано понад 115 млн гривень, вилучених у столичного забудовника

Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

За клопотанням Київської міської прокуратури в управління АРМАНаціональне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів передано заарештовані активи столичного забудовника на суму понад 115 мільйонів гривень. Ці кошти були вилучені в межах досудового розслідування за фактом ухилення від сплати податків.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

"Прокурори столичної прокурори здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом ухилення від сплати податків та легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом в особливо великих розмірах, вчинених під час будівництва та продажу квартир у декількох комплексах багатоквартирної житлової забудови", — йдеться у повідомленні.

У межах провадження суд наклав арешт на вилучені у фігуранта кошти. Це понад 2,5 мільйона доларів, 395 тисяч євро та 811 477 гривень.

Загальна вартість переданих АРМА активів становить понад 115 млн гривень.

Що відомо

  • В управління АРМА передано корпоративні права товариств на понад 350 мільйонів гривень, серед них, зокрема, один з найбільших торговельно-розважальних центрів столиці. Серед кінцевих бенефіціарних власників ТРЦ — громадяни Росії з близького оточення керівництва РФ.
  • За клопотанням Подільської окружної прокуратури Києва в управління АРМА передано близько 500 мільйонів гривень. Ці кошти були арештовані на рахунках одного з сільгосппідприємств, засновника якого підозрюють у колабораційній діяльності.
  • Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) отримало активи 19 українських компаній, підконтрольних РФ та її резидентам, повідомляє пресслужба Офісу Генпрокурора. Загальна вартість активів становить понад 7 млрд грн.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 168. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!