Спортсмен з Кривого Рогу став чемпіоном світу з кульової стрільби серед юніорів

Департамент у справах молоді та спорту Криворізької міськради

На Чемпіонаті світу з кульової стрільби Роман Чадай з Кривого Рогу завоював золоту медаль. Про це йдеться у повідомленні департаменту спорту виконкому Криворізької міськради.

Роман найкраще, серед юніорів, поцілив з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 метрів по рухомій мішені. Окрім того, у вправі МГ-12, яка передбачає виконання з відстані 50 метрів 30 пострілів по мішені, що рухається повільно, та 30 пострілів по мішені зі швидким рухом, спортсмен посів друге місце.

До змагань стрільця готували тренери Олексій Виліваний, Станіслав Лось та Віктор Скотников.

Чемпіонат проходив у місті Шатору, що у Франції, з першого по дев’яте серпня.

• Кульова стрільба — один з підвидів стрілецького спорту. У ньому стрільба проводиться з пневматичних, дрібнокаліберних і великокаліберних гвинтівок і пістолетів кулею.