Об’єднання українських продюсерів створило документальну стрічку "Маріуполь. Невтрачена надія"

Фото: OUP Documentary/Facebook

Об’єднання українських продюсерів завершило роботу над документальним фільмом "Маріуполь. Невтрачена надія". Про це вони повідомили 9 серпня на офіційній сторінці у Facebook. Стрічка розповість про російсько-українську війну з точки зору простих людей, які прожили у Маріуполі перший місяць повномасштабного вторгнення.

В основі фільму — щоденники маріупольської журналістки Надії Сухорукової, вона нотувала те, що бачила навкруги себе у цей час: "Все, що відбувається зараз — цього не повинно було статися у 21 столітті. Я хочу, щоб люди зрозуміли абсурдність ситуації та відчули, що через злобу, жорстокість та ненависть російських окупантів гинуть тисячі. Для мене важливо, щоб кожен злочин рашистів був зафіксований, і вони за все відповіли".

Режисер фільму Максим Литвинов розповів, що у стрічці навмисно відсутні страшні кадри: "Головна героїня Надя — пересічна мирна людина, яка нікого не ненавиділа, і фільм відбиває цю інтонацію. "Маріуполь" може подивитися будь-хто і пережити, дізнатися те, як там було".

"У нас немає закадрового голосу, постановчих кадрів, немає наративу. Це — фільм-правда мирних містян всередині війни. Вони розказують просто і без страху, що бачили, як відчували, що з ними відбувалося".

Показ "Маріуполь. Невтрачена надія" планується на кінець серпня на телеканалах і ОТТ-платформах світу.

Фото: OUP Documentary/Facebook

Фото: OUP Documentary/Facebook

Фото: OUP Documentary/Facebook

Більше про українське кіно

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!