Фото: Artem Dovhopolyi/Facebook

На фронті на Донеччині загинув 28-річний поет і військовий Артем Довгополий. Про це повідомив філолог і науковець Сергій П’ятаченко на своїй сторінці у Facebook.

"Артем був чудовим поетом, лауреатом численних конкурсів, відвідував конотопську літстудію "Джерела". У 2015 році він став одним із переможців обласного конкурсу молодих літераторів, і я із задоволенням включив його вірші до збірки "Орфей-2015", — написав П’ятаченко.

Артем народився у Конотопі (Сумська область). Мав публікації у колективних збірках "Конотоп молодий" (2009), "Джерел натхненна сила" (2013), "Орфей-2015".

Після закінчення університету до 13 лютого проходив службу за контрактом у Державній прикордонній службі України в місті Краснопілля. За 11 днів до повномасштабного вторгнення російських військ на територію України в Артема закінчився контракт, проте він пішов добровольцем у 58 бригаду на сході України.

28 липня стало відомо, що на фронті загинув блогер і автор пісень, військовослужбовець Гліб Бабіч.

Більше про письменників і книжки в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!