Понад 1000 укриттів Київщини готові приймати учнів та працівників закладів освіти — ОВА

Фото: Pixabay

У Київській області комісії щодо перевірки стану готовності укриттів у закладах освіти рекомендували до використання 1016 споруд. Йдеться про укриття в самих закладах освіти і про ті, що розташовані неподалік.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба за підсумками роботи комісій, які з липня перевіряли готовність освітніх закладів до навчального року і наявність у них укриттів.

За словами Олексія Кулеби, переважна більшість — це найпростіші укриття. У частині сховищ тривають ремонтні роботи.

"Докладаємо максимум зусиль, аби у сховищах були всі необхідні комунікації — тепло, світло, вентиляція та вода. Це необхідно для того, щоб школярі та педагоги могли перебувати в укриттях навіть під час тривалої повітряної тривоги. Робимо все для того, аби підготувати школи до роботи в очному форматі", — наголосив очільник Київської ОВА.

Що відомо

  • Навчання в Україні має розпочатися за можливості за графіком 1 вересня, при цьому захисні споруди, зокрема бомбосховища, мають бути підготовленні до використання в разі загрози, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
  • Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва та Київщини, або у безпосередній близькості до них, і розраховані на всіх учнів та працівників.

Читайте також

Бомбосховищ немає. Якими мають бути шкільні укриття і наскільки вони безпечні

Повітряна тривога під час уроку в школі — як діяти пояснює Міносвіти

Вторгнення Росії в Україну, день 167. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!