Росіянам заборонили відвідувати Венсенський замок поблизу Парижа

Фото: Вікіпедія

Громадянам Росії заборонили відвідувати замок Шато де Венсен біля Парижа (Франція). Про це 8 серпня повідомило видання Le Monde.

28 липня до замку не пустили двох росіянок. "Охоронець біля металошукача попросив показати мій паспорт", — розповіла одна з них, і зазначила, що відмову аргументували "бо ви росіянки".

Замок Шато де Венсен, розташований на південний схід від Парижа, був збудований для королів Франції в XIV-XVII століттях у Венсенському лісі. Зараз він містить один із центрів Служби історичної оборони (SHD), бібліотеки та архіви, які доступні для громадськості за певних умов.

Міністерство збройних сил Франції пояснило, що "після вторгнення в Україну обмежило доступ громадян Росії до військових приміщень Міністерства". Водночас там підкреслили, що "запити, пов’язані з журналістськими функціями", можуть надходити.

Більше про українське мистецтво

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!