Одяг, засоби гігієни та смаколики: на Вінниччині волонтери благодійного фонду збирають для бійців гумдопомогу

Гумвантаж для бійців, який збирають волонтери БФ "Медіна". Фото: Суспільне Вінниця

Одяг, засоби особистої гігієни та смаколики збирають для бійців волонтери Благодійного фонду "Медіна", що у Гнівані. Це, каже волонтерка Світлана Борисова, спецзамовлення. Гумвантаж повезуть військовим, які зараз лікуються у шпиталі Харкова.

"Вони просили навіть не нові речі, футболки і шорти, бо вони приїжджають у формах, які викидаються. Потім — каву, чай, печиво. Збираємо самі, щось люди дають", — каже Світлана Борисова.

Гумвантаж збирають для бійців, які зараз на нульових позиціях. Волонтерка Марина Гуменюк розповідає, що одну автівку уже дозавантажили, зараз збирають провізію для наступної.

Суспільне Вінниця

"Енергетичні суміші для усіх хлопців,там сушені овочі та фрукти. Воно ситне дуже. Ще кладемо паштети, а взагалі ми питаємо про потреби, що їм потрібно. Багато тушкованки, випічки", — каже Марина Гуменюк.

Суспільне Вінниця

Гуменюк каже, якщо на початку повномасштабного вторгнення Росії відправляли військовим засоби особистої гігієни, випічку, продукти, одяг, то зараз працюють на замовлення.

Суспільне Вінниця

"Вони нам дають перелік, ми за кілька днів усе це збираємо, бо і на вареники, і на млинчики потрібний час їх зробити. І коли у нас готове, то ми відправляємо або машину, або у нас маленьку забирають і у більшу вантажать. Це роблять небайдужі люди і до нас приносять, бо у нас немає місця", — каже Марина Гуменюк.

Суспільне Вінниця

Консервацію зберігають у чотирьох погребах. Приміщення власники у користування надали безкоштовно, каже Гуменюк.

Тут, зокрема, тушкованки, заправки до борщу та топлене сало для вареників.

Допомагають у волонтерському центрі "Медіна" і внутрішньо переміщеним особам. Переселенці, зокрема, можуть підібрати для себе одяг. Також у центрі видають дитяче харчування та підгузки. Це — гумдопомога з Італії та Польщі.

Читайте також

Харчі, одяг та ліки: 20 тонн гумвантажу з Італії отримав волонтерський центр у Вінниці

Продукти, засоби гігієни та побутова хімія: у Вінниці переселенці отримують допомогу у ГО "Гармонія"

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!