Помер двічі лауреат Пулітцерівської премії Девід Маккалоу

Фото: Getty Images

7 серпня у віці 89 років помер історик та двічі лауреат Пулітцерівської премії Девід Маккалоу. Про це повідомляє видання The Guardian.

Маккалоу помер у неділю в Хінгемі, штат Массачусетс, про що розповіло його видавництво Simon & Schuster. Він помер менш ніж через два місяці після своєї дружини Розалі.

"Девід Маккалоу був національним надбанням. Його книги оживляли історію для мільйонів читачів. За допомогою своїх біографій він яскраво проілюстрував найбільш благородні сторони американського характеру", – сказав у заяві виконавчий директор Simon & Schuster Джонатан Карп.

Письменник Рон Черноу одного разу назвав Маккалоу "ім’ям і голосом американської історії".

"Особливий внесок Маккалоу полягав у тому, щоб розглядати масштабну історичну біографію як ще один жанр глядацької оцінки, вправу з розпізнавання персонажів, надійне джерело повчання та приємного піднесення", — писав професор американської історії Шон Віленц у The New Republic у 2001 році.

Девід Маккалоу — американський письменник, журналіст, історик та лектор. Двічі отримав Пулітцерівську премію у 1993 за книгу про Гаррі Трумена та у 2002 за розповідь про Джона Адамса. Маккалоу став лауреатом Національної книжкової премії за книгу "Шлях між морями" про будівництво Панамського каналу, відзначений також Президентською медаллю Свободи, найвищою нагородою США для цивільних осіб.

Більше про письменників і книжки в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: culture@suspilne.media. Ваші історії важливі для нас!