Справа Попільнянського стрілка: суд перенесли через відсутність обвинуваченого

Житомир, 8 серпня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Суд по справі Попільнянського стрілка, якого обвинувачують у вбивстві семи людей у Попільнянській громаді Житомирщини в травні 2020 року, перенесли через відсутність підсудного. Про це із зали засідання суду повідомив кореспондент Суспільного Володимир Шолдрук.

Справу Анатолія Захаренка розглядають в Богунському районному суді Житомира. На судовому засіданні восьмого серпня мали заслуховувати справу по суті. Адвокатка обвинуваченого Катерина Воронюк працювала в режимі відеоконференції. Сам підсудний Анатолій Захаренко на засідання суду не з’явився, бо, зі слів адвокатки, перебуває у лікарні в стаціонарі. На підтвердження цих слів сторона захисту надала суду відповідні документи з медичного закладу.

Прокурор Валерій Сагадін сказав, що за таких обставин засідання суду не може проводитись.

"Стосовно його (Анатолія Захаренка – ред.) відсутності, то звичайно, на даний час, ми не можемо продовжувати по суті слухання даного кримінального впровадження", – сказав Валерій Сагадін.

Житомир, 8 серпня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

"Відкласти розгляд справи на одинадцяту годину 23 серпня. Виклик учасників провадження повторити", – сказала суддя Інна Зіневич.

Житомир, 8 серпня 2022 року. Фото: Суспільне Житомир

Що відомо

  • Розстріл у лісі: на Житомирщині чоловік убив сімох друзів. Під час розстрілу загинули нацгвардійці та колишні атовці. Орендарю ставка повідомлено про підозру в умисному вбивстві. Поліція розглядає версію побутового конфлікту.
  • Суд взяв під варту підозрюваного у вбивстві сімох людей. У цій справі поліція призначила близько двох сотень експертиз. Підозрюваного Анатолія Захаренка залишили під вартою.
  • 5 січня підозрюваному Захаренку продовжили тримання під вартою ще на 60 діб.
  • 4 червня люди прийшли під стіни суду та вимагали довічне ув'язнення для Анатолія Захаренка. 14 вересня у Богунському районному суді Житомира продовжили розгляд справи про вбивство семи людей. 23 листопада початку суду чекали майже дві години. 24 листопада під час обрання запобіжного заходу Анатолію Захаренку стало зле – йому викликали швидку.
  • На судовому засіданні 25 листопада обвинуваченого Анатолія Захаренка лишили під вартою ще на 60 днів. 3 грудня суд переніс розгляд справи на 30 грудня. 30 грудня розгляд справи перенесли на 13 січня, оскільки на засідання не з'явилися потерпілі та експерти.
  • 13 січня на судовому засіданні обвинувачений Анатолій Захаренко попросив про відвід суддів.
  • 17 січня суд на два місяці подовжив термін перебування під вартою Анатолію Захаренку.
  • Справа Попільнянського стрілка: суд відмовив адвокатці у зміні запобіжного заходу підсудному.
  • Справа Попільнянського стрілка: підсудного Анатолія Захаренка відправили під цілодобовий домашній арешт.

Читайте головні новини Житомирщини у нашому Telegram, Instagram та Viber

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!