У Маріуполі окупанти влаштували перестрілку при розподілі награбованого

Окупанти завершують демонтаж стели на в'їзд до Маріуполя, 8 червня, фото: Петро Андрющенко

Ввечері 7 серпня у Лівобережному районі Маріуполя російські окупанти влаштували стрілянину, коли ділили награбоване.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"У приватному секторі знов стрілянина між росіянами та "днрівцями". Цього разу не поділили награбоване. За попередньою інформацією, один росіянин легкопоранений, та за це п’ять "днрівців" заарештовано. Сподіваємось на швидку розправу російського військового недоправосуддя", — написав Андрющенко.

Що відомо

  • У Маріуполі окупанти створили "каталог смерті", в якому близько 4000 фото похованих у братських могилах
  • В окупованому Маріуполі контролює розбір завалів в Приморському районі так звана "поліція ДНР." Фактично, контроль перетворився на кероване мародерство квартир та домівок
  • У травні в Маріуполі зафіксували четверте місце масового поховання. Воно розташоване біля Центрального кладовища
  • Російські війська зруйнували Маріуполь Донецької області. Місто перебувало в блокаді армії РФ із початку березня. Голова Донецької обласної військової адміністрації Кириленко повідомив, що за час війни у Маріуполі загинули від 20 до 22 тисяч людей. Українській владі вдалось верифікувати 33 тисячі людей, яких російські окупанти примусово вивезли з Маріуполя на окуповану територію Донеччини або у РФ. Мер Маріуполя Бойченко повідомив, що інфраструктура міста внаслідок боїв пошкоджена на 90%.
  • До кінця 2022 року у Маріуполі через відсутність водопостачання та зруйновану каналізацію від хвороб та епідемій можуть померти понад 10 тисяч людей. Наразі у місті перебуває від 150 до 170 тисяч жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!