На війні загинув Володимир Лакей з Хмельниччини

Фото: Суспільне Хмельницький

Виконуючи бойове завдання загинув житель села Судилків Володимир Лакей. Чоловік був 1979 року народження.

Про це повідомили у Судилківській сільській раді.

За їхньою інформацією, Володимир народився у селі Судилків. Навчався в місцевій школі.

"Після школи, здобувши професію газоелектрозварювальника, був призваний до лав ЗСУ. Після служби багато працював за спеціальністю, а з 2015 року вирішив стати військовим. Брав участь в АТО на сході України, у 2016 році нагороджений відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції"", - йдеться у повідомленні.

У Володимира залишилися мама, дружина та двоє дітей, додали у сільській раді.

Читайте також

  • Захищаючи Україну від російських військових, загинув воїн з Хмельниччини 25-річний Андрій Ткачук. З 7 березня Андрій вважався зниклим безвісти, проте 5 липня підтвердилось, що військовий загинув.
  • Захищаючи Україну, від російських військових, загинув воїн з Хмельниччини Георгій Антохов-Хлібороб. Військовому було 26 років, родом він з Кам'янець-Подільської міської тергромади.
  • Під час виконання бойового завдання із захисту території України від військових РФ, загинув воїн з Хмельниччини Дмитро Миськов. Військовий 1998 року народження, родом з села Завалійки Хмельницького району.
  • Захищаючи Україну від військових РФ, загинув бойовий медик розвідувального взводу Валентин Стайоха. Чоловік 1977 року народження, родом з села Кутківці Кам'янець-Подільського району.
  • На війні загинув захисник з Хмельницької області Олексій Варченко. Чоловік 1988 року народження, родом з селища Летичів Хмельницького району.
  • У боях, захищаючи Україну від російських військових, загинув воїн з Хмельниччини Роман Новіков. Військовий родом з села Струга Кам'янець-Подільського району. Чоловіку було 40 років.
  • Захищаючи Україну від військових РФ, загинув воїн з Хмельницької області Вадим Гуцол. Чоловік родом з села Щербівці Кам'янець-Подільського району. Військовому було 33 роки.
  • У суботу, 23 липня, в Меджибізькій громаді та місті Хмельницький попрощалися із двома захисниками, які загинули у боях проти російських військових.

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!